Klienci mBanku wybiorą najlepszy projekt serwisu

· Serwis transakcyjny
Authors

Pierwszy etap konkursu, w ramach którego Klienci mBanku mogli zaprojektować wygląd serwisu transakcyjnego w internecie,  został zakończony. Trwa głosowanie internautów, którzy wybiorą najlepszy projekt z dziesięciu, wybranych przez jury mBanku.

Trwa pierwszy w historii mBanku wspólny konkurs dla Klientóww Polsce, Czechach i na Słowacji na najlepszy projekt graficzny serwisu transakcyjnego w internecie. W pierwszym etapie konkursu Klienci ze wszystkich trzech krajów nadesłali  kilkadziesiąt  prac, spośród których komisja złożona z ekspertów mBanku ostatecznie wybrała dziesięć najbardziej oryginalnych i spójnych z wizerunkiem marki.

Wyróżnione projekty, poza atrakcyjnym wyglądem, musiały również spełniać kryteria techniczne – tak, aby możliwe było wdrożenie ich do systemu bankowego. Uczestnicy mieli do wyboru dwie możliwości przygotowania projektów: mogli pracować na schematach zawartych w plikach CSS i HTML bądź na plikach graficznych w formacie PSD. Główną nagrodą w konkursie jest nowoczesny iPad WiFi 16 GB oraz możliwe wdrożenie zwycięskiego projektu do systemu bankowości internetowej mBanku . 

Głosowanie na najlepszy projekt nowej szaty graficznej serwisu transakcyjnego mBanku potrwa do 31 stycznia br. Głosy można oddawać na stronie: http://www.mbank.pl/konkurs/.

Konkurs na nowy layout serwisu transakcyjnego jest kontynuacją rozpoczętego z okazji 10-lecia mBanku projektu personalizacji systemu bankowości internetowej, dzięki któremu Klienci uzyskali już m.in. możliwość wyboru pomiędzy dwiema szatami graficznymi serwisu transakcyjnego .

Leave a Comment