mBank ponownie najlepszy według internautów

· Zwycięstwa mBanku
Authors

W plebiscycie „Złoty Bankier 2010”, organizowanym po raz drugi przez portal Bankier.pl i firmę PayU, mBank ponownie okazał się najlepszy. Internauci ogłosili go „Złotym Bankiem 2010”, doceniając rachunki dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców oraz kartę kredytową z funkcją mTRANSFERu.

W plebiscycie Bankier.pl i PayU internauci głosowali na najlepsze produkty finansowe, uporządkowane według dziewięciu kategorii (m.in. rachunki internetowe, kredyty i produkty oszczędnościowe). Dodatkowo, kapituła ekspertów pod przewodnictwem dr Bogusława Półtoraka, wybrała najbardziej innowacyjne produkty finansowe. Internauci przyznali mBankowi pierwsze miejsca w trzech ważnych kategoriach:

  • najlepsze konto osobiste dla internauty (31 proc. głosów w kategorii);
  • najlepsze konto firmowe dla przedsiębiorcy internetowego (33 proc. głosów);
  • najlepsza karta kredytowa (20 proc. głosów).

Dzięki tym głosom mBank został ogłoszony głównym zwycięzcą tej edycji plebiscytu i otrzymał tytuł „Złotego Banku 2010”.

Dziękujemy internautom, którzy wybierając najlepsze produkty finansowe, pokazali, jakie rozwiązania cenią najbardziej – mówi Paweł Kucharski, dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej BRE Banku SA. Jesteśmy dumni, że tytuł „Złotego Banku” udało nam się utrzymać drugi rok z rzędu. Nagrody te cieszą nas również dlatego, że po pierwsze głosowali Klienci, a po drugie ich wybór był podobny, jak w poprzedniej edycji konkursu, gdy nagrodzono nas m.in. za rachunki i kartę kredytową – dodaje Kucharski.

Leave a Comment