mBank wymienia transakcje kartami na losy

· Konkursy
Authors

Ruszyła trzecia edycja loterii KartoMania w mBanku. Klienci regularnie płacący kartami mogą odjechać sportowym Audi TT lub zdobyć jedną z ponad 1000 innych nagród.

Jak co roku zachęcamy Klientów do używania kart płatniczych, sięgając po sprawdzony sposób – loterię z nagrodami. W każdej z organizowanych do tej pory akcji, udział brało po 100 tys. osób płacących kartami – tłumaczy Mateusz Karewicz, project manager w mBanku. Przygotowując takie projekty, nie tylko popularyzujemy płatności kartami, ale również premiujemy Klientów, którzy mogą czerpać dodatkowe korzyści z posiadania produktów mBanku - dodaje Karewicz.

Zasady trzeciej edycji loterii KartoMania w mBanku są bardzo proste: wystarczy zarejestrować się w programie przez internet i płacić kartami płatniczymi, wydanymi przez mBank. Każda transakcja bezgotówkowa o wartości co najmniej 5 zł jest zamieniana na los biorący udział w losowaniu nagród. Dodatkowo, w ramach wspierania przez mBank rozwoju płatności zbliżeniowych, transakcje realizowane w technologii PayPass i PayWave oraz płatności z wykorzystaniem usługi Visa CashBack, nagradzane są dwoma losami. W loterii udział biorą zarówno transakcje realizowane kartami debetowymi, jak i kredytowymi.  

Każda zrealizowana transakcja zwiększa szansę na wygraną  w loterii. Na szczęśliwców, których los zostanie wylosowany, czeka ponad 1000 nagród o wartości przekraczającej 320 tys. zł:

  • 1. sportowe Audi TT Coupe o wartości 130 tys. zł,
  • 10 konsoli XboX 360 Slim 4,
  • 20 netbooków Samsung NF110,
  • 1000 dysków przenośnych Toshiba 320 GB. 

KartoMania potrwa do 12 lipca 2011 r. Na wygraną szansę  będą mieć  także Klienci, którzy zarejestrują się ostatniego dnia trwania loterii . Bank uwzględni bowiem wszystkie transakcje, wykonane w okresie trwania  loterii, a więc także te zrealizowane przed rejestracją. 

Dodatkowo, osoby aktywnie używające kart płatniczych mBanku mogą skorzystać z innych benefitów. W ramach promocji KinoMania, każdy Klient, który do końca kwietnia br. dokona minimum 10. transakcji bezgotówkowych o wartości co najmniej 20 zł każda, otrzyma kod dostępu do pokoju kinowego w serwisie ipla.pl. Kod uprawnia do obejrzenia dowolnej liczby dostępnych w serwisie kinowych hitów.

Klienci mBanku mogą również korzystać z nawet 40-proc. rabatów, płacąc kartami w blisko 1,5 tys. sklepów w całej Polsce.

Leave a Comment