Szybki kredyt przez telefon w 15 minut w mBanku

· Kredyty
Authors
Dla stałych Klientów mBank przygotował kredyt w 15 minut podczas jednej rozmowy. Równocześnie bank wdraża zdalny sposób zawierania umów, bez konieczności wcześniejszego podpisywania dokumentów. Od tej pory ekspresowy kredyt łatwiej będzie także otrzymać przez internet.   Kredyt przez telefon przeznaczony jest dla wszystkich stałych Klientów, którzy otrzymali Ofertę dla Ciebie. Bank na podstawie dotychczasowej relacji z Klientem określa zdolność kredytową i proponuje określony limit kredytu. Do tej pory można było skorzystać z tego kredytu tylko przez internet, po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego. Obecnie kredyt można również otrzymać przez telefon – wystarczy wybrać numer mLinii mBanku: 801 300 800 lub +48 42 6 300 800.   Kredyt ten to standardowy kredyt gotówkowy z oferty mBanku, którego umowa zawierana jest w formie elektronicznej za pośrednictwem mLinii. Kredyt można otrzymać w kwocie od 500 zł do nawet 50 tys. zł na okres do 7 lat (oprocentowanie wynosi od 12,80 proc., a prowizja za udzielnie kredytu od 1 do 5 proc.).  
Kredyt przez telefon to obecnie jedyna tego typu oferta bankowa na rynku – idealnie pasująca do wizerunku banku on-line, jakim jest mBank. Wprowadzając ten produkt, stawiamy kolejny krok w realizacji strategii polegającej na zwiększeniu sprzedaży kredytów niehipotecznych w Pionie Bankowości Detalicznej. Warto wspomnieć, że tylko w 2010 r. mBank i MultiBank, będące jego częścią, sprzedały łącznie 2 mld zł tego typu kredytów.

mówi Cezary Kocik, Dyrektor Banku ds. Sprzedaży i Procesów Biznesowych Bankowości Detalicznej BRE Banku SA.

Kredyty przez telefon i internet

Propozycja kredytu przez telefon możliwe jest dzięki wyeliminowaniu konieczności wcześniejszego podpisania umowy ramowej (otwarta umowa produktowa). Do tej pory dokument taki był niezbędny do ubiegania się o kredyt przez internet, zapewniał możliwość wygodnego skorzystania z kredytu w 15 minut. Wraz z wprowadzeniem kredytu przez telefon, nie jest on już konieczny. Stali Klienci mBanku mogą więc otrzymać kredyt jeszcze łatwiej.  

Jak skorzystać z kredytu?

Logując się do rachunku przez internet lub dzwoniąc na numer mLinii można skorzystać zarówno z kredytu gotówkowego, jak i kredytu odnawialnego oraz karty kredytowej. Kredyty udzielane za pośrednictwem kanałów mobilnych są równie bezpieczne, jak te podpisywane w obecności przedstawiciela banku. Podstawowe zasady udzielania tego typy kredytów regulowane są przez obowiązujące w Polsce przepisy prawa Obecnie ok. 40 proc. kredytów gotówkowych w mBanku udzielanych jest na odległość. Po zmianach w procesie kredytowym oraz rozpoczęciu sprzedaży kredytu przez telefon, w formie elektronicznej będzie zawieranych ok. 75 proc. umów o kredyt gotówkowy w mBanku.

Leave a Comment